Webináře

Děkuji za finanční přispění společnosti energeia, o.p.s. k realizaci webinářů. Děkuji Milanovi, Dominice, Míše a Honzovi za technickou realizaci webinářů. 


Milí rodiče, klienti, abyste měli představu o mé práci, o principu webinářů, nechávám vám k bezplatnému shlédnutí webinář o zvládání pandemie COVID. 


Jak zvládat pandemii COVID

Přišla druhá vlna pandemie, mnohé děti jsou doma, některé mají úzkostné stavy, jiné školu "flákají", jsou celý den na počítači, někdy se nepřipojí k vyučování. Jak můžeme dětem i sobě pomoct? Jaká pravidla mohou být v této situaci užitečná? Podívejte se na bezplatný ukázkový webinář. 

Pracovní list k webináři


Webináře Premium

Webináře Premium jsou zaměřeny na vývoj a výchovu dětí od narození dítěte až do puberty. Jedná se o placenou verzi webinářů. Před nákupem si prosím přečtěte obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů. Při souhlasu s obchodními podmínkami, souhlasíte i s podmínkami ochrany osobních údajů. V případě zájmu o vystavení faktury, piště na email: ilona@spanhelova.cz.

Upozornění pro zákazníky:

  • Prosíme zákazníky, aby pro správné vyplnění faktury při vyplňování ulice a čísla popisného, přidali na konec textu v kolonce mezeru.
  • Pokud Vám po objednání nebude doručen E-mail s odkazy na videa, nebo při jakýchkoliv dalších problémech, piště na adresu: ilona@spanhelova.cz.
  • Důležité!! Zákazníky ze Slovenska prosíme, aby z důvodu technických kompikací vyplnili jako zemi původu Česko.