Webináře

Děkuji za finanční přispění společnosti energeia, o.p.s. k realizaci webinářů. Děkuji Milanovi, Dominice, Míše a Honzovi za technickou realizaci webinářů. 


Úvodní video


Jak zvládat pandemii COVID

Přišla druhá vlna pandemie, mnohé děti jsou doma, některé mají úzkostné stavy, jiné školu "flákají", jsou celý den na počítači, někdy se nepřipojí k vyučování. Jak můžeme dětem i sobě pomoct? Jaká pravidla mohou být v této situaci užitečná? Podívejte se na bezplatný ukázkový webinář. 

Pracovní list k webináři


Webináře Premium

Webináře Premium jsou zaměřeny na vývoj a výchovu dětí od narození dítěte až do puberty. Jedná se o placenou verzi webinářů. Před nákupem si prosím přečtěte obchodní podmínky a podmínky ochrany osobních údajů. Při souhlasu s obchodními podmínkami, souhlasíte i s podmínkami ochrany osobních údajů. V případě zájmu o vystavení faktury, piště na email: ilona@spanhelova.cz.

Upozornění pro zákazníky:

  • Prosíme zákazníky, aby pro správné vyplnění faktury při vyplňování ulice a čísla popisného, přidali na konec textu v kolonce mezeru.
  • Pokud Vám po objednání nebude doručen E-mail s odkazy na videa, nebo při jakýchkoliv dalších problémech, piště na adresu: ilona@spanhelova.cz.
  • Důležité!! Zákazníky ze Slovenska prosíme, aby z důvodu technických kompikací vyplnili jako zemi původu Česko.